23 Ocak 2020 Perşembe 18:31:03

Yeni Üye  |  Üye Giriş  |  Şifrem Ne?
Şile Belediyesi
Şile Bizim FM
Şile Kaymakamlığı
Ulusal Basın
Basında Şile Port
Sizden Gelenler
MHP MYK Üyeleri Anadolu Yakasında Yerel Basınla 2. Buluşmasını Üsküdar'da Gerçekleştirdi

MHP MYK Üyeleri Erdem KARAKOÇ, Musa KÜÇÜK ve Erol GÜL'ün yerel medya ile buluşma toplantıları devam ediyor.

 İstanbulun 39 ilçe Yerel Medyası ile bir araya gelmenin 6.sı Şile, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Çekmeköy ve Beykoz ilçe gazetecilerinin yoğun ilgiyle katıldığı yemekli toplantı Salacak Red&Black Restaurantta yapıldı. Yaklaşık 40 gazetecinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını Yerel Basın Birliği Derneği 2. bölge başkanı İbrahim Erdem KARABULUT yaptı. 

İlk konuşmayı yapan MHP MYK Üyesi Erdem KARAKOÇ,  "Ülkenin tehlikeli bir dönemden geçiyor, Türk milletinin kimliğinin sorgulandığı kara günler yaşıyoruz.MHP ülkemizde seçmenin 1/4'ünün desteğini aldığı ancak 1/8inin oy'a dönüştüğü bir oy almıştır. Bunu %25'lere çıkarmak ilk seçimlerde ki hedefimizdir. Partimiz bugün millet tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanarak insanların ilgi odağındadır. Türk kimliğini silme, imralı süreci kesinlikle fiyaskoyla neticelenecektir. Gidişat siz değerli basın mensuplarının ilgi, destek ve kamuoyunu bilgilendirmesiyle, birlikte vereceğimiz mücadele sonucunda Türksüz anayasa yapma teşebbüsü kesinlikle geri tepecektir. " dedi.

MYK Üyesi Erol GÜL ise AKP - BDP - Öcalan görüşmelerine vurgu yaparak, bu birlikteliğin müşterek amacının başkanlık sistemini hayata geçirmek, özerk ve federatif yönetimler olduğunu, Eyalet ve Başkanlık sisteminin uygulanmak istendiğini, Türkiye'de uygulanacak bir başkanlık sisteminin diktatörlüğe dönüşeceği, etnik bölünmelere, fitne ateşini yakacağına ve çatışmalara neden olacağını söyledi.

MYK Üyesi Musa KÜÇÜK'te "Saygıdeğer basın mensuplarıyla yüz ve söz aşinalığı için ülkemizi, devletimizi, milletimizi konuşalım diye sizlerle bugün istanbul'da 6. toplantımızı yapıyoruz. MHP sahadadır, sonuna kadar sahada olmaya, Türk milletini tehlikeler, tehditler karşısında uyarmaya devam edecektir. Türk milleti bizi bağrına basıyor, bizi bekliyor ve milletin MHP'yle kucaklaşarak kendi kaderinde söz sahibi olacak, meydan asla işbirlikçilere kalmayacaktır. İngiliz zırhlısı boğazdan geçip dolmabahçe önlerine tekrar demirleyemeyecektir" dedi. 

 Karşılıklı soru cevap şeklinde geçen toplantı yaklaşık 4 saat sürdü. Basın mensuplarının hem soru, hem de tavsiyeleri MHP'nin Türk milletinin tek umudu olduğunu sığınacak son liman, teslim alınamayan son kale olduğunu gözler önüne seriyordu.  

Ev sahipliğini yapan, her gazeteciye ilgi ve alaka göstererek karşılayan Ebubekir KARA ise akşamın en etkili ismiydi...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/03/2013

Oy Ver

Yorum Yap

Bağlantılar

Hakkımızda  |  Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Reklam  |  İletişim

Şile Port & Ağva Port   Copyright 2010-2015 (c) Her Hakkı Saklıdır.
İmtiyaz sahibi Site Fabrikası 'dır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, diğer sitelerde ve medyada kullanılması yasaktır.
şile otelleri | ağva otelleri | hazır site | site kur | site oluştur | web sitesi

özel güvenlik şirketleri / özel güvenlik firmaları   güvenlik şirketleri istanbul / güvenlik firmaları istanbul   göktürk özel güvenlik / göktürk güvenlik firmaları   güvenlik şirketleri istanbul / güvenlik şirketleri şirketleri   yaşlı bakıcı, yaşlı bakıcısı / hasta bakıcı, hasta bakıcısı   çocuk bakıcı, çocuk bakıcısı / bebek bakıcı, bebek bakıcısı